Balkon demiri modelleri genellikle balkon korkuluklarına verilen isimlerdir. ARC Paslanmaz olarak bir çok balkon demiri modelleri üretmekteyiz. Özellikle paslanmaz çelikten üretmiş olduğumuz paslanmaz balkon korkulukları bir çok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Balkon demiri modelleri arasında en sık tercih edilen diğer korkuluk modeli ise, alüminyum balkon korkuluklarıdır. Fiyat ve performans ürünü olan bu korkuluklar, genellikle ekonomik ürünleri tercih eden müşterilerimiz tarafından talep edilmektedir.

Paslanmaz Balkon Demiri

Paslanmaz balkon korkulukları, 304 CRNI kalite paslanmaz çelik boru ve profillerden imal edilmektedir. Doğal korozyona karşı oldukça dayanıklı olan bu korkuluklar, dış ortamlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Parlak veya istenirse mat bir görünüme sahip olan korkuluk modeli, yıllarca sararmadan ve paslanmazdan kendini muhafaza eder. Paslanmaz balkon korkulukları talep edildiğinde cam ile birlikte kullanılmakta ve camlı paslanmaz korkuluklar üretilmektedir. Teraslarda, balkonlarda, galeri boşluklarında sıklıkla kullanılmaktadır.

Alüminyum Balkon Demiri

Alüminyum balkon korkulukları ekonomik, kolay şekil verilebilir ve neredeyse tüm renklerde kullanılabilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, alüminyum profiller elektrostatik toz boya ile boyanmakta ve yıllarca üzerindeki boya atmadan kullanılabilmektedir. Diğer korkuluk modellerine göre en uygun fiyatlı korkuluk modelidir. Alüminyum balkon demirleri de paslanmaz balkon demirleri gibi cam ile birlikte kullanılabilmekte ve dekorasyonunuza değer katabilmektedir.

Ferforje Balkon Demiri

Birbirinden farklı şekillerde ferforje demirlerinin belirli bir tarz ve düzen altında birleştirilmesiyle oluşturduğumuz ve dekorasyonunuza göre renklendirdiğimiz ferforje balkon demirleri müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu korkuluk modellerinde tasarım tamamen size bağlıdır. Dilediğiniz tasarımı üretebilme kabiliyetine sahip olan firmamız, uygun ferforje korkuluk modelleri ile sizlere hizmet vermektedir.

Camlı Balkon Demiri

Demir, paslanmaz veya alüminyum profillerin içerisinde belirli şekiller verilerek üretilen camlı balkon demirleri, genellikle şıklığa önem veren müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir. Darbeye ve ısıya karşı dayanıklı temperli camlar kullanılarak üretilen bu korkuluk modelindeki camlar, her renkte siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Fiyatlar

Balkon Demiri Fiyatları

Ürün fiyatları, yukarıda da blsistemde kullanılacak malzemeye, modele, metraja ve işçiliğe göre değişmektedir. Siz değerli müşterilerine kolay ödeme koşulları sunan firmamızdan fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizi en kısa zamanda ziyaret edecek ve talep ettiğiniz korkulukların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendirecektir.

Müşterilerimiz genellikle haklı olarak telefon ile fiyat almak istemektedirler. Fakat montaj yapılacak bölgenin, fiyatlar üzerinde pozitif veya negatif etkisi bulunduğundan ayrıca kullanılacak malzemelerin ve modelin seçiminin çok önemli olduğundan telefon ile birim fiyat vermek çok sağlıklı bir çözüm olmamaktadır. Bu yüzden ücretsiz keşif servisimizden hizmet almanız tamamen sağlıklı bilgi sahibi olmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Fiyatlandırma Çeşitleri

  1. Proje üzerinden fiyatlandırma: E-posta ile tarafımıza ileteceğiniz projeniz mimarlarımız tarafından incelenir ve gerekli görülürse ekibimiz tarafından ücretsiz bir keşif hizmeti alırsınız. Yapılan tüm çalışmaların sonunda tarafınıza tüm şartların ve koşulların olduğu, kullanılacak sistemde hangi malzemelerin kullanılacağının yazılı olduğu bir fiyat teklif formu hazırlar ve size iletiriz.
  2. Keşif üzerinden fiyatlandırma: Telefon veya e-posta ile bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif hizmeti sunan personelimiz sizden ziyaret için bir zaman talep eder ve talep ettiği zamanda adresinizde sizi ziyaret eder. Burada size, talebinize ve yapınıza en uygun korkuluk modellerini detaylı bir şekilde anlatır ve seçim yapmanızda size yardımcı olur. Tüm talepler netleştikten sonra firmamız size detaylı bir  fiyat teklif formu hazırlar ve sizden montaj için onay bekler.

 

Termin

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden termin sürelerini makul seviyelerin altında tutmaya ve anlaşılan projeyi sözleşme tarihinden önce teslim etmeye özen gösteriyoruz.

İletişim

Hayalinize uygun bir dekorasyona sahip olmak ve bu dekorasyonu yıllar boyu yıpranmadan kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Deneyimli personellerimiz aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak ve karar vermenizde size yardımcı olacaklardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara