Merdiven Korkuluğu

ARC Paslanmaz olarak bir çok merdiven korkuluğu modelleri üretmekteyiz. Üretmiş olduğumuz merdiven korkuluğu çeşitleri arasında, paslanmaz merdiven korkuluğu, alüminyum merdiven korkuluğu, camlı merdiven korkuluğu, ferforje merdiven korkuluğu demir merdiven korkuluğu ve pleksi merdiven korkuluğu bulunmaktadır.

Paslanmaz Merdiven Korkuluğu

İçerisinde 304 CRNI kalite paslanmaz boru ve profiller kullanılarak üretmiş olduğumuz paslanmaz korkuluklar, doğal korozyona karşı oldukça dayanıklıdır. Merdivenlerinize şık bir görünüm sağlamasının yanında, yıllar boyu parlaklığından ödün vermeden kullanılabilir. Genellikle yatay emniyetli olarak tercih edilen paslanmaz merdiven korkuluklarında, yüksek emniyet isteyen müşterilerimiz için dikey emniyet sistemi tercih edilmektedir.

Paslanmaz merdiven korkuluklarının yükseklikleri ayak basma zemininden minimum 90 cm yükseklikte üretilmektedir. Tam emniyet koşullarını karşılayan korkuluklar ise 110 cm yükseklikte üretilmektedir. Yükseklik miktarına bağlı olarak 4,5 veya 6 yatay emniyetli olarak üretilir.

Yatay Emniyetli Merdiven Korkulukları, emniyet şeritlerinin zemine yatay olarak döşenmesiyle üretilmektedir. Fiyat ve performans açısından sıklıkla tercih edilen bu model, bir çok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Dikey Emniyetli Merdiven Korkulukları ise, daha çok çocukların tırmanmasının önlenmesi için kullanılmaktadır. Ayak dayanak noktası bulunmayan bu korkuluk modelleri genellikle eğitim kurumlarında okul korkuluğu olarak ta kullanılmaktadır. Yatay emniyet korkuluklarında emniyet şeritleri zemine dikey olarak konumlandırılmaktadır.

Alüminyum Merdiven Korkuluğu

Alüminyum merdiven korkuluk modelleri hakkında detaylı bilgi almak için öncelikle alüminyum korkuluk sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Emniyet sistemi olarak aynı paslanmaz korkuluklar gibi yatay ve dikey emniyet sistemi bulunur. Alüminyum korkuluklar içerisinde demir bulundurmadığı için paslanmazlar ve sahil kentlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Korkuluk sistemlerinde modele bağlı olarak fiyat değişse de en uygun fiyatlı korkuluklar arasındadır. Tüm renklerde üretilebilmesi nedeniyle renkli korkuluk isteyen müşterilerimizin ilk tercihleri arasında alüminyum merdiven korkuluğu bulunmaktadır.

Camlı Merdiven Korkuluğu

Camlı Merdiven Korkuluğu sayfasında detaylı bilgi bulabileceğiniz bu korkuluk modelimiz, şıklığa ve görünüşe önem veren müşterilerimizin ilk tercihleri arasında yer alır. Kırılmaya karşı oldukça dayanıklı temperli camlardan üretilen korkuluk modelimizde, tüm renklerde camlar kullanılmaktadır. Ayrıca gelişen teknoloji sayesinde lamine işlemi ile iki temperli cam yapıştırılarak oluşturulan lamine temperli camların kullanılmasıyla, camlar kırılsa bile yerinde kalmakta ve emniyet zafiyeti oluşturmamaktadır.

Ferforje Merdiven Korkuluğu

Ferforje merdiven korkulukları, çok uzun yıllardır kullanılmaktadır. Özellikle desenlerin kullanılmasıyla birlikte bir çok farklı sanatsal korkuluk modelleri oluşturulmaktadır. Korkulukların dekorasyonunuza uygun boyanmasıyla tam bir dekoratif birleşme sağlanır ve şık bir görüntü elde edilir. Tüm bağlantı noktaları kaynaklı olmasından dolayı uzun yıllar boyunca dayanıklılığından hiç bir şey kaybetmez.

 

Pleksi Merdiven Korkuluğu

Pleksi merdiven korkuluğu sayfamızdan detaylı bilgi sahibi olabileceğiniz pleksi merdiven korkulukları, pleksiglass maddeden oluşan dikmeler ve istenirse küpeştelerin birleştirilmesiyle oluşturulur. Görünüme önem veren müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilen pleksi korkuluk modelleri, düğün salonlarında, kafelerde, restoranlarda ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Dikmelerin dikey olarak kullanıldığı bu sistemde istenirse yatay emniyet şeritleri de kullanılmaktadır. Özellikle alüminyum ile birleştirilen pleksiglass malzemeler, renklendirilmekte ve dekorasyonunuza istenilen şekilde uyum sağlayabilmektedir.

 

Fiyatlar

Merdiven korkuluğu fiyatları, sistemde kullanılacak malzemeye, modele, metraja ve işçiliğe göre değişmektedir. Siz değerli müşterilerine kolay ödeme koşulları sunan firmamızdan fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizi en kısa zamanda ziyaret edecek ve talep ettiğiniz korkulukların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendirecektir.

Müşterilerimiz genellikle haklı olarak telefon ile fiyat almak istemektedirler. Fakat montaj yapılacak bölgenin, fiyatlar üzerinde pozitif veya negatif etkisi bulunduğundan ayrıca kullanılacak malzemelerin ve modelin seçiminin çok önemli olduğundan telefon ile birim fiyat vermek çok sağlıklı bir çözüm olmamaktadır. Bu yüzden ücretsiz keşif servisimizden hizmet almanız tamamen sağlıklı bilgi sahibi olmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Merdiven Korkuluğu Fiyatları

  1. Proje üzerinden fiyatlandırma: E-posta ile tarafımıza ileteceğiniz projeniz mimarlarımız tarafından incelenir ve gerekli görülürse ekibimiz tarafından ücretsiz bir keşif hizmeti alırsınız. Yapılan tüm çalışmaların sonunda tarafınıza tüm şartların ve koşulların olduğu, kullanılacak sistemde hangi malzemelerin kullanılacağının yazılı olduğu bir fiyat teklif formu hazırlar ve size iletiriz.
  2. Keşif üzerinden fiyatlandırma: Telefon veya e-posta ile bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif hizmeti sunan personelimiz sizden ziyaret için bir zaman talep eder ve talep ettiği zamanda adresinizde sizi ziyaret eder. Burada size, talebinize ve yapınıza en uygun korkuluk modellerini detaylı bir şekilde anlatır ve seçim yapmanızda size yardımcı olur. Tüm talepler netleştikten sonra firmamız size detaylı bir  fiyat teklif formu hazırlar ve sizden montaj için onay bekler.

Termin Süresi

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden termin sürelerini makul seviyelerin altında tutmaya ve anlaşılan projeyi sözleşme tarihinden önce teslim etmeye özen gösteriyoruz.

İletişim

Hayalinize uygun bir dekorasyona sahip olmak ve bu dekorasyonu yıllar boyu yıpranmadan kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Deneyimli personellerimiz aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak ve karar vermenizde size yardımcı olacaklardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara