Duvar tutamağı merdivenlerin ya da diğer yürüyüş yollarının hemen yanında bulunan ve duvara monte edilen tutamaklardır. Duvar tutamakları yaşlı bakım evleri, apartman girişleri, merdivenler, hastaneler, okullar ve daha bir çok alanda kullanılmaktadır. Duvar tutamakları kullanıldığı malzemeye göre isimlendirilir.

Duvar Tutamak Modelleri

Firmamız tarafından üretilen bir çok duvar model bulunmaktadır. En çok satılan modellerimiz:

  • Paslanmaz Çelik Duvar Tutamağı
  • Alüminyum Duvar Tutamağı
  • Çelik Duvar Tutamağı
  • Ahşap Duvar Tutamağı
  • Pleksi Duvar Tutamağıdır.

Paslanmaz çelik duvar tutamakları: Paslanmaz çelik malzemeler kullanılarak üretilen bu modelimiz, en sık kullanılan ve kamu alanlarında tercih edilen modeldir. Tüm zorlamalara karşı oldukça dayanıklı olan bu modelimiz, yıllar boyu parlaklığını muhafaza eder.

Alüminyum Duvar Tutamağı: İstenilen renge boyanması sayesinde tüm mekanlara dekoratif olarak uyum sağlar.

Çelik Duvar Tutamağı: Çelik alaşımlardan imal edilen profiller ve bağlantı malzemeleri kullanılan bu model, istenilen renge boyanabilir. İleriki yıllarda bakım gerektirir.

Ahşap Duvar Tutamağı: Ahşabın verdiği dekoratif görüntüyü tercih eden müşterilerimiz tarafından sıklıkla kullanılmaktadır.

Pleksi duvar tutamağı: Pleksiglass küpeşte kullanılarak imal edilen bu model, zerafete ve dekoratif görüntüye önem veren müşterilerimiz tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Eğlence mekanları, düğün ve balo salonları gibi alanlarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Fiyatlar

Model fiyatları, sistemde kullanılacak malzemeye, sistemin yüksekliğine ve montaj zeminine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Siz değerli müşterilerine kolay ödeme koşulları sunan firmamızdan fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizi en kısa zamanda ziyaret edecek ve talep ettiğiniz korkulukların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendirecektir.

Müşterilerimiz genellikle haklı olarak telefon ile fiyat almak istemektedirler. Fakat montaj yapılacak bölgenin, fiyatlar üzerinde pozitif veya negatif etkisi bulunduğundan ayrıca kullanılacak malzemelerin ve modelin seçiminin çok önemli olduğundan telefon ile birim fiyat vermek çok sağlıklı bir çözüm olmamaktadır. Bu yüzden ücretsiz keşif servisimizden hizmet almanız tamamen sağlıklı bilgi sahibi olmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Fiyatlarımız

  1. Proje üzerinden fiyatlandırma: E-posta ile tarafımıza ileteceğiniz projeniz mimarlarımız tarafından incelenir ve gerekli görülürse ekibimiz tarafından ücretsiz bir keşif hizmeti alırsınız. Yapılan tüm çalışmaların sonunda tarafınıza tüm şartların ve koşulların olduğu, kullanılacak sistemde hangi malzemelerin kullanılacağının yazılı olduğu bir fiyat teklif formu hazırlar ve size iletiriz.
  2. Keşif üzerinden fiyatlandırma: Telefon veya e-posta ile bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif hizmeti sunan personelimiz sizden ziyaret için bir zaman talep eder ve talep ettiği zamanda adresinizde sizi ziyaret eder. Burada size, talebinize ve yapınıza en uygun korkuluk modellerini detaylı bir şekilde anlatır ve seçim yapmanızda size yardımcı olur. Tüm talepler netleştikten sonra firmamız size detaylı bir  fiyat teklif formu hazırlar ve sizden montaj için onay bekler.

Termin Süresi

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden termin sürelerini makul seviyelerin altında tutmaya ve anlaşılan projeyi sözleşme tarihinden önce teslim etmeye özen gösteriyoruz.

İletişim

Hayalinize uygun bir dekorasyona sahip olmak ve bu dekorasyonu yıllar boyu yıpranmadan kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Deneyimli personellerimiz aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak ve karar vermenizde size yardımcı olacaklardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara