Villa Merdiven Korkuluğu Öne Çıkan Görsel

Modern, birbirinden farklı tasarımlara sahip ve tamamen dekorasyonunuzla uyumlu villa korkulukları yapıyoruz. Villa korkuluk modellerimiz arasında, paslanmaz, camlı, pleksi ve daha bir çok korkuluk modeli bulunmaktadır.

Villalarınız için harika tasarımlı korkuluklar mı istiyorsunuz? Doğru adreste olduğunuzdan emin olabilirsiniz. En kaliteli işçilikle üretmiş olduğumuz villa korkulukları birbirinden farklı modellerle sizleri bekliyor.

Bakım gerektirmeyen paslanmaz korkuluklar, her renge boyanabilen alüminyum korkuluklar, şeffaf görüntüsüyle harika görünen pleksi korkuluklar, asaletiyle ve sağlamlığıyla uzun yıllardır kullanılan ferforje korkuluklar villalarınıza hem değer katmakta hem yüksek güvenlik sağlamaktadır.

Villa Korkulukları İçin Nasıl Bir Çalışma Yapıyoruz?

Merdivenlerinizde hem dekoratif bir görüntü hem de koruyuculuk istediğinizi biliyoruz. Fakat aklınızda “Acaba merdivenim için hem dekoratif görünen hem de güvenlik sağlayabilecek kaliteli bir model hangisidir?” sorusunun da olduğunu biliyoruz. ARC Paslanmaz olarak aklınızdaki tüm soruları cevaplıyoruz.

Her merdiven tasarımı, kendine has bir korkuluk modeli ister. Merdiveninizin modeli, bulunduğu bölgeye, bina renklerinize, iç dekorasyonunuza uygun olmalıdır. Korkuluk ölçü talepleriniz tarafımıza geldikten sonra ücretsiz eksper ekibimiz sizi ziyaret eder ve korkuluk yapılacak bölgede keşif çalışması yapar. Sizden nasıl bir model istediğinizi ve diğer taleplerinizi dinleyerek, merdiveninize en uygun korkuluk modellerini sizlere önerir. Siz modelde karar kıldıktan sonra maliyetlendirme aşamasına geçilerek sizlere korkulukta kullanılan tüm malzemeler hakkında detaylı bilgiler bulunan fiyat teklifini hazırlar. Bu fiyat teklifi içerisinde malzeme bilgileri, ödeme koşulları ve termin süreleri açıkça belirtilir.

Garanti Koşulları Nelerdir?

Üretimlerimizin tamamı hem malzeme hem de işçilik yönünden garantilidir. Garanti süreleri modele ve kullanılan malzemeye bağlı olarak değişmekte ve bu süreler teklif formunda size açıkça bildirilmektedir.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Üretimlerimizde daima kaliteli malzemeler kullanıyor ve kaliteli işçilik üretmek için kaliteli yardımcı malzemeler kullanıyoruz. Z
  • amanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyor fakat üretimlerimizde asla zamanla yarışmıyoruz. Çünkü sizlerin en kaliteli işçiliği istediğinizi biliyoruz.
  • AR-GE çalışmalarına önem veriyor, devamlı kendimizi geliştiriyor ve üretimlerimizi daima teknolojiyle harmanlıyoruz.
  • Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile daima müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.
  • Montaj öncesi modellemeler ile sizleri görsel sunumlarla bilgilendiriyoruz.

 

Fiyatlar

Villa korkuluğu fiyatları, sistemde kullanılacak malzemeye, modele, metraja ve işçiliğe göre değişmektedir. Siz değerli müşterilerine kolay ödeme koşulları sunan firmamızdan fiyat almak için iletişim bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ücretsiz keşif ekibimiz sizi en kısa zamanda ziyaret edecek ve talep ettiğiniz korkulukların özellikleri ve fiyatları hakkında bilgilendirecektir.

Müşterilerimiz genellikle haklı olarak telefon ile fiyat almak istemektedirler. Fakat montaj yapılacak bölgenin, fiyatlar üzerinde pozitif veya negatif etkisi bulunduğundan ayrıca kullanılacak malzemelerin ve modelin seçiminin çok önemli olduğundan telefon ile birim fiyat vermek çok sağlıklı bir çözüm olmamaktadır. Bu yüzden ücretsiz keşif servisimizden hizmet almanız tamamen sağlıklı bilgi sahibi olmanıza büyük katkı sağlayacaktır.

Villa Korkuluğu Fiyatları

  1. Proje üzerinden fiyatlandırma: E-posta ile tarafımıza ileteceğiniz projeniz mimarlarımız tarafından incelenir ve gerekli görülürse ekibimiz tarafından ücretsiz bir keşif hizmeti alırsınız. Yapılan tüm çalışmaların sonunda tarafınıza tüm şartların ve koşulların olduğu, kullanılacak sistemde hangi malzemelerin kullanılacağının yazılı olduğu bir fiyat teklif formu hazırlar ve size iletiriz.
  2. Keşif üzerinden fiyatlandırma: Telefon veya e-posta ile bize ulaştıktan sonra ücretsiz keşif hizmeti sunan personelimiz sizden ziyaret için bir zaman talep eder ve talep ettiği zamanda adresinizde sizi ziyaret eder. Burada size, talebinize ve yapınıza en uygun korkuluk modellerini detaylı bir şekilde anlatır ve seçim yapmanızda size yardımcı olur. Tüm talepler netleştikten sonra firmamız size detaylı bir  fiyat teklif formu hazırlar ve sizden montaj için onay bekler.

Termin Süresi

Yüksek üretim kapasitesine sahip olan bir firma olarak, siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden termin sürelerini makul seviyelerin altında tutmaya ve anlaşılan projeyi sözleşme tarihinden önce teslim etmeye özen gösteriyoruz.

İletişim

Hayalinize uygun bir dekorasyona sahip olmak ve bu dekorasyonu yıllar boyu yıpranmadan kullanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçmektir. Deneyimli personellerimiz aklınıza takılan tüm soruları yanıtlayacak ve karar vermenizde size yardımcı olacaklardır. Tüm hizmetlerimizden faydalanmak için iletişim sayfamızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara